wo 26 mei 1980 49 In het plan is daarom uitgegaan van het kappen van alle (22) linden. Ze worden vervangen door 34 exemplaren van een kleiner blijvende boom- soort. Planbeschrijving Celebesstraat Bij de kruising met de Lombokstraat en de Borneostraat is een snelheids- remmende voorziening aangebracht in de vorm van een plateau. De rijbaan heeft een breedte van 4.00 m. Aan weerszijden van de rijbaan ligt een parkeerstrookdie niet alleen ruimte biedt aan het eigen bewonerspar- keren, maar ook aan de "overloop" uit de Borneostraat en Lombokstraat en het parkeren ten gevolge van enkele winkels. De tfottoirs zijn 1.50 resp 1.80 m. breed. Deze maten zijn minimaal, zeker als in aanmerking wordt genomen dat in het trottoir van 1.80 m. enkele geveltuintjes liggen. De bestaande laanbeplanting wordt gehandhaafd en uitgebreid met 5 bomen. Ter plaatse van de inrit van de levensmiddelenzaak op de hoek van de Celebesstraat en de Lombokstraat worden extra lange inritblokken ge- bruikt. Planbeschrijvinq Sumatrastraat De snelheid van het gemotoriseerd verkeer in de Sumatrastraat wordt teruggebracht door de aanleg van drie plateaus: bij de kruising met de Borneostraatbij de kruising met de Lombokstraat en bij die met de Molenwerfslaan/Cruquiusweg. In de Sumatrastraat is, naast een rijbaan van 4.50 m.ruimte voor 1angsparkeerstroken aan weerszijden van de rijbaan en trottoirs van 2.00 m. breed langs de woningen. De trottoirs zullen in werkelijk- heid op een aantal plekken minder breed worden in verband met de aan- wezigheid van geveltuintjes. Er zijn i 8 méér parkeerplaatsten gekreëerd dan de parkeernorm aan- geeft voor deze straat in verband met de "overloop" uit andere straten en de aanwezigheid van een houthandel en een kledingzaak. - 3 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 17