wo 26 mei 1988 49 Orie bomen in de Sumatrastraat worden gerooid en vervangen door klem blijvende bomen van dezelfde soort als de reeds aanwezige, jonge bomen. De 1aatstgenoemden zijn ten behoeve van het herinrichtingsplan her- schikt. Planbeschrijving Baiistraat 1 n de Balistraat verandert er weinig ten opzichte van de bestaande situatie. Langs de woningen wordt het trottoir van 1.50 m. gehand- haafd. In de binnenbocht van de straat, bij de nrs. 8 en 10, wordt ten behoeve van de vuilniswagen het trottoir overrijdbaar gemaakt. In het herinrichtingsplan is slechts aan één zijde van de straat (aan de oneven zijde) een parkeerstrook geprojekteerd. Het trottoir aan de "tuinloze" zijde van de straat wordt van anti-parkeerpaaltjes voor- zien. 0e bocht in de Balistraat wordt beschouwd als een snelheidsremmende voorziening. Door de aanwezigheid van plateaus bij de splitsing met de Borneostraat en bij de kruising met de Lombokstraat en Sumatra- straat is de snelheid waarmee het gemotoriseerd verkeer de Balistraat inkomt en verlaat, beperkt. Planbeschri ivinq Molenwerfslaan en Cruquiusweg 0p de Molenwerfslaan is volgens de parkeernorm behoefte aan 8 par- keerplaatsen voor bewoners. In verband met de aanwezigheid van buurt- centrum "Het Honk" zijn 15 parkeerplaatsen extra gepland, zodat het aantal parkeerplaatsen in dit gedeelte van de Molenwerfslaan in totaal op 23 komt. Aan de huizenzijde van de Molenwerfslaan liggen langsparkeerplaatsen, terwijl aan de noordzijde schuinparkeerplaatsen zijn gesitueerd. De rijbaan is 4.50 m. breed en wordt bij de overgang naar het westelijk deel van de Molenwerfslaan verbreed teneinde een goede aansluiting te vormen op het reeds vernieuwde gedeelte van de Molenwerfslaan. - 4 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 18