wo 26 mei 1988 49 De bestaand laanbeplantiny, vier dode meidoorns, wordt yerooid en vervanyeri. Deze bomen zullen, evenals de bomeri die aan de Horik-zijde van de laan komen te staan, van hetzelfde soort zijn als de bomeri in het westelijk deel van de Molenwerfslaan. ln totaal worden op dit yedeelte van de Molenwerfslaan 14 bomen geplant. Op de hoek van de Molenwerfslaan wordt nabij de bestaande, te hand- haven linden een speelplek aangelegd voor kinderen tot ca. 6 jaar. De oinheining van de speelplek moet ervoor zorgen dat kinderen niet direkt de oinliggende straten kunnen oplopen. Binnen de omheining worden enkele speelattributen geplaatst. De kruising Molenwerfslaan/Cruquiusweg/Sumatrastraat is in de huidige situatie nauwelijks een kruising te noemen door de onduidelijke vorm- geving. In het herinrichtingsplan wordt het verkeer op die kruising in banen geleid door de aanleg van een groenvoorziening, aansluitend op de bloembak van de Esso-ponip. De groenvoorziening bestaat uit bodenrbedekkers met solitaire heesters en bomen. De toegang tot het pompstation blijft overigens ongewijzigd. Aan de oostzijde van de Cruquiuswey nabij de Javalaan is een drempel geprojekteerd als "toegangspoort" tot het 30 kmh-gebied. Ter hoogte van de inrit van nr. 116 ligt een plateau op trottoirniveau met een snelheidsrenmende functie. Ter hoogte van de benzinepomp lryt de opyang van het plateau bij de kruising Molenwerfslaan/Cruquiusweg/ Sumatrastraat. 0P de berm tussen de parallelweg en de hoofdrijbaan van de Cruquiusweg ieen aaneensluitende rij bomen geprojekteerd met onderbeplanting (bos- plantsoen)Ter hoogte van de vervangende nieuwbouw zijn twee parkeer- plaatsen in de benn gepland. De rijbaan is 4.50 m.ter-wijl de parkeerstrook aan de woningenzijde een breedte heeft van 1.80 m.

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 19