wo 26 mei 1988 49 Aan de huizenkant ligt een trottoir van 2.00 m.vanaf huisnr. 90 in de ""ichting van de Molenwerfslaan wordt het trottoir breder, waardoor aanplant van enkele laanbomen mogelijk is. Verhardinq en openbare verlichtinq De trottoirs worden deels van nieuwe en deels van reeds gebruikte gnjze trottoirtegels gemaakt. Ter plaatse van de inritten worden er dikke tegels gelegd. De trottoirbanden worden zoveel mogelijk opnieuw gebruikt. De verharding van de parkeerplaatsen bestaat uit gitruit- tegels met een omranding van gebakken stenen. Ook de snelheidsreirmende voorzieningen worden van nieuwe gebakken stenen gemaakt. De bestrating van de njbaan bestaat uit de vrijkoinende klinkers (waal formaat) Daar waar nodig wordt de openbare verlichting aangepast aan de nieuwe straatinrichting. Kosten De kosten van het P'an bedragen f 1.145.000,-. Wij merken daarbij op dat in het onderhavige plan in verband met het projekt "versobering" toekomstige herinrichtingsplannen" een versobering is doorgevoerd van f 55.000,-. De versobering bestaat uit kleinere bomen, minder groen Per m2> "'ëër hergebruik van vrijkomende trottoirbanden, gedeeltelijk hergebruik van oude trottoirtegels en parkeerplaatsen niet verharden met nieuwe gebakken stenen maar met nieuw gitruittegels met een om- randing van gebakken klinkers. Daarnaast is in de kostenraming een bedrag van f 34.000,-- opgenomen in verband met het besluit rente tijdens de herinrichting bij te schrij- ven op het krediet. Planninq en uitvoerinn Na het opstellen van het bestek, de aanbesteding en de gunning zal in septembcr met het werk worden aangevangen. De berekende werkduur be- draagt 23 weken bij werkbaar weer. - 6 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 20