wo 26 mei 1988 50 d. de gezuiverde stichtingskosten f 2.426.909,-- bedragen; e. de stadsvernieuwingstoeslag van f 695,-- per woning van toepassing is verklaard voor dit bouwplan; f. bij de bepaling van de gemiddelde complexhuur het dynamische kost- prijspercentage 8,8% is (inclusief een huuropslag van 0,2%); g. de gemiddelde complexhuur is berekend op f 518,--; gelet op de brief van de Directie van de Volkshuisvesting in de provin- cie Noord-Holland van 14 april 1988 kenmerk 1897, houdende de budgetre- servering omtrent de in 1988 nieuw te bouwen 22 woningen en de geldelij- ke steun hiertoe; gelet op de bepalingen van de Woningwet, het Besluit geldelijke steun volkshuisvesting en de Regeling geldelijke steun huurwoningen normkos- tensysteem 1988; gelet op de voorwaarden en bepalingen van de "Beschikking deelneming van het Rijk in garanties van de gemeente voor de bouw van woningen door toe- gelaten instellingen en andere rechtspersonendie geen winst beogen", zoals deze luidt met ingang van 1 januari 1988; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 mei j.l.; BESLUIT: ten behoeve van de bouw van 22 gestapelde woningen in het bestemmings- plan Blekersvaartweg/Burgemeester van Lennepweg: I. aan de opdrachtgever, stichting "Woningstichting Heemstede"toe- stemming te verlenen voor de bouw van 22 gestapelde woningen aan de Wasserij Annalaan onder de voorwaarde dat de minister voor deze woningen een positleve beschikking afgeeft ingevolge de Regeling geldelijke steun huurwoningen normkostensysteem 1988; II. aan de opdrachtgever een êénmalige bijdrage voor de kopkosten ex- clusief geluidkopkosten, ter grootte van f 120.428,-- te verstrek- ken voor de financiering van de bouw van de onder I. genoemde wo- -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 25