GW 26 mei 1988 53 2. Verbouwinq opslaqloods bij qebouw Van den Hijndekade. Door het gedee)telijk wijzigen van het magazijn in kantoren voor de nuts- afdelingen moest ultraviolet-gevoelig buismateriaal voorlopig in de open lucht op het opslagterrein in voorraad gehouden worden. Ten behoeve van de centrale huisvesting van de buitendienstmedewerkers van de afd. groenvoorziening is het noodzakelijk dat op het terrein aan de Van den Eijndekade een overdekte opslagloods met werkruiinte gebouwd wordt. De reeds aanwezige open stal1ings-/opslagloods kan op eenvoudige wijze voor zowel de afd. groenvoorziening als voor de nutsafdelingen ver- bouwd worden door de oostzijde dicht te maken, één en ander conform de voor u ter inzage gelegde tekening 533.1. Het gedeelte bestemd voor de afd. groenvoorziening wordt gesplitst in twee gedeelten: astal1ingsruimte voor machines en materieel; b. werkruimte voor preventief onderhoud aan machines en gereedschappen tijdens verleturen. ln het heroverwegingsprojekt werken tijdens regen- en vorstverlet zullen deze werkzaamheden worden meegenomen. Het normale onderhoud van deze ma- chines en gereedschappen blijft geschieden bij/onder verantwoordelijk- heid van de werkplaats van de reiniging. De werkruimte zal voorzien worden van daglichttoetreding, verwarming (gasgevelkacheluitstortgootsteen met warm- en koud water en een geven tileerde kast ten behoeve van opslag bestrijdingsmiddelen. De andere ruimten blijven onverwarmd. Üe nu in de open stallingsruimte geplaatste voertuigen zullen op het ter rein gestald worden. Op het terrein zal door middel van witte belijning een vakindeling voor parkeren gemaakt worden vöör de werkplaatsen en op de vrijgekomen opslagplaats van het U.V.-gevoelig materiaal. De kosten voor deze verbouwingen worden geraamd op 81.600,-- incl. om- zetbelasting. De kosten komen voor ca. 67% ten laste van de afd. Groenvoorziening en voor ca. 33% ten laste van de exploitatiekosten van de nutsafdelingen. De jaarlijkse extra onderhoudskosten worden begroot op 3.500,--. 3. Toi1etvoorzieni ng bui tendienstmedewerkers Eén van de uitgangspunten bij de reorganisatie is dat voor de buiten- -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 32