GW 26 mei 1988 53 dienstmedewerkers van de afd. groenvoorziening in alle wijken een toilet- voorziening aanwezig moet zijn. Gelet op de wijkindeling blijken er in de noordelijke wijken geen openbare toiletten aanwezig te zijn. Centraal in deze wijken ligt de Crayenesterschool Op het terrein achter de fietsenstal1ing van deze school kan een prefab toiletunit met wasbak worden geplaatst. De directeur van de school stemt hiermee in. De kosten worden overeenkomstig de ter inzage gelegde stukken geraamd op f 5.800,-- inclomzetbelasting. De jaarlijkse schoonmaak- en onderhoudskosten worden geraamd op f 1.000,-. 4. Afstoting posthuizen. Nadat de voorzieningen zoals omschreven in de punten 2 en 3 zijn gerea- liseerd, kunnen de nu in gebruik zijnde zes posthuizen en éên garage af- gestoten worden. De jaarlijkse lasten zoals huur, bouwkundig onderhoud, schoonmaken etc., totaal ca. f 23.772, komen dan te vervallen. Naar verwachting zal de verkoop van de vijf posthuizen de kosten van de verbouwing, zoals omschreven in de punten 2 en 3 dekken. Een voorstel tot de verkoop van deze posthuizen zal u zo spoedig moge- 1ijk bereiken. 5. Aanpassing aanschaf materieel in 1988. Tengevolge van de reorganisatie is een aantal geplande vervoermiddelen voor de toekomst naar 1988 verschoven. Daarnaast is het soort vervoer- middel uitgebreid. Dit laatste is noodzakelijk voor het vervoer en ver- blijf van de medewerkers tijdens schafttijd en bij plotseling gewijzig- de weersomstandigheden. Voor het vervoer zijn de volgende vervoermiddelen noodzakelijk: wijk 1: 1 gesloten wagen t.b.v. het bomenwerk 1 open pick-up met drie zitplaatsen wijk 2: 1 Vespa-car 1 open pick-up met drie zitplaatsen wijk 3: 2 Vespa-cars. -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 33