APZ 26 mei 1988 58 a komen degene die voldoet aan de in artikel 7 gestelde eisen. Artikel 10. Vooi-waarde aansteiling adspirant-onderbrandmeester. Voor aanstelling is de rang van adspirant-onderbraridmeester kan in aan- merking komen hij die: a. voldoet aan de in artikel 7 gestelde eisen; b. voldoet aan de eisen van ontwikkeling welke worden gesteld om met goed gevolg de opleiding voor de rang van onderbrandmeester te kun- nen volgen. Artikei 11. Voorwaarde aanstelling adspirant-officier. Voor aanstelling in de rang van adspirant-officier kan in aanmerking ko- men hij die: a. voldoet aan de in artikel 7 gestelde eisen; b. in het bezit is van een diploma van een hogere technische beroepsop- leiding of geacht kan worden kennis te bezitten van gelijk niveau als nodig ter verkrijging van voornoemd diploma en ook overigens voldoet aan de eisen van ontwikkeling en lichamelijke vaardigheid welke wor- den gesteld om met goed gevolg de opleiding voor vrijwillig brandweer- officier te kunnen volgen. Artikel 12. Voorwaarden aanstelling in de diverse rangen. Voor aanstelling in de rang van: a. brandwacht, b. brandwacht le klasse, c. hoofdbrandwacht d. onderbrandmeester, e. brandmeester, f. adjunct-hoofdbrandmeester, g. adjunct-hoofdbrandmeester le klasse, h. hoofdbrandmeester, i. hoofdbrandmeester le klasse, kan in aanmerking komen hij die voldoet aan de in artikel 7 gestelde eisen en aan de eisen voor bevordering tot de desbetreffende rang, ge- steld onderscheidenlijk in de artikelen 16 t/m 24. -7-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 55