APZ 26 me i 1988 58 a Artikel 13. Bericht van aanstelling. 1. De vrijwilliger ontvangt bij indiensttreding zo spoedig mogelijk - bij voorkeur vôör de datum van indiensttreding - kosteloos een schrifte- lijk bericht van aanstelling. 2. Het bericht van aanstelling vermeldt: a. de naam, voornamen, geboorteplaats eri geboortedatum van de vrijwil- 1 iger; b. of de vrijwilliger vast of tijdelijk wordt aangesteld; c. de dag met ingang waarvan de vrijwilliger is aangesteld dan wel een oinschrijving of aanduiding van die dag; d. de rang en de vergoeding welke de vrijwilliger worden toegekend; e. indien de aansteiling tijdelijk is, een zo nauwkeurig mogelijke aanduiding van die tijd. 3. Alle wijzigingen in de punten vermeld in het tweede lid, sub b t/m e, worden de vrijwilliger ten spoedigste kosteloos schriftelijk medege- deeld. Artikel 14. Vergoeding. Aan de vrijwilliger wordt binnen het kader van een afzonderlijk vastge- stelde verordening een vergoeding toegekend. Artikel 15. Beschikbaarheid en militaire dienst. 1. De vrijwilliger die ingevolge wettelijke verplichting in werkelijke militaire dienst is, wordt geacht niet beschikbaar te zijn. 2. Indien en voorzover de periode van werkelijke militaire dienst van de vrijwilliger meer dan twee maanden is, heeft hij gedurende deze periode geen recht op de aan zijn rang verbonden vaste vergoeding. 3. Indien de in het vorige lid bedoelde vrijwilliger uit dien hoofde ambtenaar is in de zin van de Algemene burgerlijke pensioenwet, ge- niet hij gedurende de in dat lid bedoelde periode de aan zijn rang verbonden vaste vergoeding tot een bedrag dat gelijk is aan het op hem te verhalen gedeelte van de pensioenbijdrage. -8-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 56