APZ 26 mei 1988 58 a HOOFDSTUK III. Bevordering. Artikel 16. Bevordering tot brandwacht. Voor bevordering tot brandwacht komt in aanmerking de adspirant-brand- wacht die: a. een diensttijd in de rang van adspirant-brandwacht heeft van tenmin- ste éën jaar; b. het examen voor de rang van brandwacht, ten overstaan van de door de minister van binnenlandse zaken ingestelde beoordelingscommissie met goed gevolg heeft afgelegd; c. naar het oordeel van burgemeester en wethouders voor de rang van brandwacht geschikt is. Artikel 17. Bevordering tot brandwacht le klasse. Voor bevordering tot brandwacht le klasse komt binnen het raam van de or- ganieke sterkte in aanmerking de brandwacht die: a. het examen voor de rang van brandwacht le klasse ten overstaan van de door de minister van binnenlandse zaken ingestelde beoordel irigscommis- sie met goed gevolg heeft afgelegd; b. naar het oordeel van burgemeester en wethouders voor de rang van brand- wacht le klasse geschikt is. Artikel 18. Bevordering tot hoofdbrandwacht. Voor bevordering tot hoofdbrandwacht komt binnen het raam van de organie- ke sterkte in aanmerking de brandwacht le klasse die: a. het examen voor de rang van hoofdbrandwachtten overstaan van de door de minister van binnenlandse zaken ingestelde beoordelingscommissie, met goed gevolg heeft afgelegd; b. naar het oordeel van burgemeester en wethouders de geschikt.hrid heeft om op de naar hun oordeel in aanmerking komende uitrukvoertuigen c.q. - vaartuigen, geen blusvoertuig c.q. - vaartuig zijnde, als bevelvoer- der op te treden. -9-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 57