APZ 26 mei 1988 58 a Artikel 19. Bevordering tot onderbrandmeester. Voor bevordering tot onderbrandmeester komen binnen het raam van de or- ganieke sterkte in aanmerking de hoofdbrandwacht en de adspirant-onder- brandmeester die: a. de opleiding voor de rang van onderbrandmeester met succes hebben ge- volgd; b. naar het oordeel van burgemeester en wethouders de geschiktheid heb- ben om als bevelvoerder van éên bluseenheid op te treden. Artikel ZO. Bevordering tot brandmeester. Voor bevordering tot brandmeester komt binnen het raam van de organieke sterkte in aanmerking de onderbrandmeester die naar het oordeei van bur- gemeester en wethouders de geschiktheid heeft de brandbestrijdingswerk- zaamheden te leiden, waarbij ten hoogste vier bluseenheden tot inzet ko- men. Hetzelfde geldt voor de onderbrandmeester die met goed gevolg de applicatiecursus voor een passende specialisatie heeft afgesloten. Artikel 21. Bevordering tot adjunct-hoofdbrandmeester. Voor bevordering tot adjunct-hoofdbrandmeester komen binnen het raam van de organieke sterkte in aanmerking de brandmeester en de adspirant- officier die: a. de opleiding voor vrijwillig brandweerofficier met succes hebben ge- voigd; b. naar het oordeel van burgemeester en wethouders de geschiktheid heb- ben om bij brand als bevelvoerder op te treden. Artikei 22. Bevordering tot adjunct-hoofdbrandmeester le klasse. Voor bevordering tot adjunct-hoofdbrandmeester le klasse komt binnen het raam van de organieke sterkte in aanmerking de adjunct-hoofdbrandmeester. Artikel 23. Bevordering tot hoofdbrandmeester. Voor bevorderirig tot hoofdbrandmeester komt binnen het raam van de orga- nieke sterkte in aanmerking de brandweerofficier die wordt benoemd in de functie van ondercomnandant. -10-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 58