APZ 30 juni 1988 63 De hleruit voortvloeiende rentelasten komen ten laste van de rekeningen over de jaren waarin de voorfinanciering loopt. Voorts zullen een vijftal PC's extra worden aangeschaft. Deze zijn nodig voor gebruik tijdens de cursus. Voor deze PC's kan op twee manieren een definitieve bestemming worden gevonden: - in verband met de ca. 20 bestaande vacatures is het mogelijk dat enkele nog te benoemen ambtenaren willen deelnemen aan het PC-privê-project; deze kunnen dan alsnog meedoen onder dezelfde condities; - de eventueel overblijvende PC's kunnen worden geplaatst op de afdelingen in het kader van het project afdelings-PC's. (Dit project is voorlopig aangekondigd in het kader van de heroverweging; een definitief voorstel zal eind dit jaar worden ingediend. Met de aanschaf van deze PC's (zonder printer) is een bedrag van f 20.000,gemoeid. Hiervan kan een deel worden terugontvangen indien de PC's worden "doorverkocht" aan late deelnemers van het PC-privë-project. Resumerend stellen wij u voor: - een krediet van f 32.700,-- beschikbaar te stellen voor het ver- strekken van de gemeentelijke bijdrage aan de deelnemers van het PC-privë-project en ten behoeve van de gebruikerscursus; - een krediet van f 20.000,beschikbaar te stellen voor aan- schaf van een vijftal PC's met eerdergenoemde bestemming. Dit bedrag zal in afwachting van een nadere bestemming niet worden afgeschreven; - de investering ad f 32.700,-- over 5 jaar af te schrijven ten laste van de post onvoorzien. Heemstede, 3 juni 1988. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 14