WE 30 juni 1988 67 Aangezien het dak van de aangrenzenden R.K. Jozefschool binnen afzien- bare tijd eveneens zal moeten worden vervangen is met het betrokken schoolbestuur contact opgenomen om zo mogelijk gelijktijdig tot vervanging te kunnen overgaan. Afhankelijk van een tijdige reactie van de zijde van het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen op de aanvraag tot herttel van constructie- fouten voor de Jozefschool staat het schoolbestuur in principe positief tegenover gezamenlijke actie in deze. Vooralsnog zou e.e.a. betrekking hebben op het besteksgereed maken en op de aanbesteding. Door de uitvoering van de dakvernieuwing in gedeelten te laten plaats- vinden zal de voortgang van het onderwijs niet worden belemmerd. Het noodzakelijke krediet voor de vervanging van het dak van de Berkenrodeschool bedraagt 315.000,-- en dient te worden gedekt uit het fonds "Andere Voorzieningen W.B.O.". Ad 2 Aangezien de peuterspeelzaal "'t Oude Posthuis" in het schoolgebouw is gehuisvest, vraagt het schoolbestuur om redenen van beheer een afschei- ding te realisern. Na overleg met betrokkenen is gekozen voor een houten afschotting, voorzien van een deur met slot. De gevraagde medewerking kan worden verleend. De kosten hiervan bedragen 3.600,-- en dienen te worden gedekt uit de post "Onvoorzien"aangezien geen rijksvergoe- ding ter zake wordt ontvangen. De overige gevraagde voorzieningen (reparatie mechanisch gedeelte bordsteilingen, binnenschilderwerk, reiniging linoleumen bordstel- lingen, energiebesparende maatregelen, vochtvrijmaken bergruimte en reparatie raamijzers) kunnen hier buiten beschouwing blijven aangezien deze gelijktijdig met de dakvernieuwing zullen worden getroffen, tot het normaal onderhoud behoren danwel reeds zijn getroffen. Op verzoek van het schoolbestuur is de aanvraag voor vervanging van vloerbedekking en gordijnen thans buiten beschouwing gelaten i.v.m. nader onderzoek naar de consequenties tot partiële medewerking. De wettelijke termijn wordt door dit uitstel niet overschreden - 2 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 28