wo Gewljzlgd exemplaar 30 juni 1988 70 EXPLOITATIE-OVEREENKOMST EN GRONDRUIL RES NOVAPLEIN Heemstede, 14 juni 1988 Aan de raad, Hierbij bieden wij u een ontwerp-overeenkomst aan met betrekking tot het woonrijp maken van de gronden op het Res Novaplein en direkt aan- sluitende straten, welke betrokken zijn bij het plan voor vervangende nieuwbouw, dat voorziet in de sloop van 58 woningen plus een kantoor- pandje en de bouw van 70 woningen. De woningvereniging "Berkenrode" zal zelf zorgdragen voor de sloop van de bestaande woningen (in twee fasen) en de vervanging van de keermuur langs de Blekersvaart De door of in opdracht van de gemeente te verrichten werkzaamheden staan vermeld op een bij de overeenkomst behorende bijlage. Blijkens het ontwerp geschiedt betaling van de door de gemeente te maken kosten aan de hand van een zogenaamde termijnstaatHierin kanafhankelijk van de planning en de voortgang van de werkzaamhedenbepaald worden wanneer bepaalde kosten betaald moeten worden. Aangezien deze termijnstaatin overleg met het bestuur van de woning- vereniging, nog nader uitgewerkt moet worden, stellen wij u voor het vaststellen van deze staat te delegeren aan ons college. In verband met het feit dat bij het bouwplan een afwijkende verkaveling is ontstaan, zal er onder andere gebouwd gaan worden op de bij de gemeente in eigendom zijnde grond, terwijl gronden waarop momenteel woningen staan, t.z.t. een openbare bestemming zullen krijgen (parkeer- plaatsen, loopgebied e.d.) In het plan (de eerste fase) wordt tevens gelegenheid geschapen om een hoogspanningstation onder te brengen. Daardoor is het mogelijk om het, thans midden in de groenvoorziening staande, trafohuisje te laten vervallen. De hiermee gepaard gaande kosten worden verrekend met de grondverkoop(zie hierna) Het bouwkundig onderhoud aan de traforuimte is afgekocht.

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 35