wo 30 juni 1988 70 artikel 3 De woningvereniging verplicht zich, afhankelijk van de ontruiming van de te slopen woningen, uiterlijk met de sloop van de bestaande en de bouw van de nieuwe woningen in de eerste fase aan te vangen binnen 6 maanden nadat de noodzakelijke vergunningen zijn verkregen, overeenkomstig de planning die gemaakt is voor de fasering voor dit bouwplan in verband met het toegewezen contingent voor 1988. artlkel 9 De woningvereniging verplicht zich het plan uit te voeren overeen- komstig de ingediende bouwaanvraag d.d. 25-05-1988 nr 295 met even- tuele aanpassingen en/of aanvullingen van de vergunningverlenende instanties zulks voorzover geen belangrijke afwijking in vergelijking met het ingediende ontwerp optreedt. artikel 5 De woningvereniging verplicht zich de bestaande keermuur te ver- vangen voor haar rekening en risiko, voorafgaand aan de bouw van de "oningen langs de Blekersvaartna verkregen toestemmlng van het Hoogheemraadschap Rijnland in Leiden. artikel 6 De gemeente verplicht zich de door haar uit te voeren civiel-tech- nische en leidingtechnische werkzaamheden, zoals nader is aangege- ven op de bij deze overeenkomst behorende bijlage 2 tekening nr. 9.31.5.5 d.d. 25 mei 1988 en met de volgende bepalingen, te doen (laten) plaatsvinden: a. voorafgaand aan de bouwactiviteiten zal de toegankelijkheid van de bouwlokatie en de weginrichting voor het bouwverkeer zodanig worden gewijzigd dat hierdoor de schade aan de verhar- ding en het straatmeubilair en de hinder voor weggebruikers en omwonenden geminimaliseerd wordt; b. voorafgaand aan de bouwactiviteiten in de eerste en de tweede fase zal de noodzakelijke verlegging van kabels en leidingen plaatsvinden; -9-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 38