wo 30 juni 1988 70 c. bij de uitvoering van het woonrijp maken wordt ernaar gestreefd dat de aansluitende wegverharding naar de toegangen tot de woningen, voorzover die betrekking heeft op toekomstig openbaar gebiedgereed is ten tijde van de oplevering van de woningen. d. nadat alle bouwactiviteiten zijn beëindigd en alle materialen zijn afgevoerd, zal de herinrichting van het straatgedeelte van en naar de Binnenweg plaatsvinden en zullen tevens de aanpassingen aan de groenvoorzieningen uitgevoerd worden voorzover deze laatste vallen in het plantseizoen. artikel 7 Ten behoeve van tijdige realisering van het bouwplan, zoals gesteld in artikel 3, zullen de gemeente en de woningvereniging zich geza- menlijk inspannen om bewoners van te slopen woningen elders, al dan niet tijdelijk, te huisvesten. artikel 8 De gemeente zal zich er voor inspannen, dat de voor de realisering van het plan benodigde goedkeuringen tijdig zullen worden verleend c.q. verkregen, indien deze tijdig door de woningvereniging zijn aangevraagd artlkel 9 De gemeente en de woningvereniging verplichten zich een ruiling van grond, met bijbetaling door de woningvereniging aan de gemeente, aan te gaan onder nadere voorwaarden zoals volgt in de artikelen 10, 11, 12 en 13 waarbij: ade woningvereniging aan de gemeente in volle en vrije eigendom en vrij van opstallen en de zich in de grond bevindende restanten zoals funderingenleidingen en kabels en op een afgewerkte hoogte van maximaal 30 centimeter onder het niveau van de aangrenzende verhardingenzal overdragen de gronden voor de aanleg van parkeerterrein en openbare weg en b. de gemeente aan de woningvereniging in volle en vrije eigendom zal overdragen de gronden voor de bouw van woningen, winkel, traforuimte en bij de woningen behorende tuinen, zulks overeenkomstig de bij deze overeenkomst behorende tekening nr9.31.8.5 d.d. 12 april 1988 -5-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 39