wo 30 junl 1988 70 als bijlage 3 en de nadere bepaling dat de kosten van der.e grond- transaktie voor rekening van de woningvereniging komen. artikel 10 De levering van de grond door de gemeente aan de woningvereniging roais aangeduid op bijlage 3 met de letter A.zal plaatsvinden onder de volgende voorwaarden. De rechtverkrijgende zal: a^een gebruik maken van de grond vôôr de ontruiming en de sloop van de nabijgelegen woonhuizen aan het Res Novaplein en het bouwrijp roaken van de grond ten behoeve van de geplande nieuw- bouw hierna nader bepaald onder d; b. toestemming dienen te geven voor het gebruik van de grond voor het verkeer tot het moment waarop gestart wordt met de bouw- werkzaamheden cwaren uitstallen op de aangegeven grond d. medewerking verlenen aan danwel zelf realisering verzorgen van een bouwplan geheei of nagenoeg geheel overeenkomstig het inge- diende schetsontwerpals bijlage 9 aan deze overeenkomst gehecht, onder het voorbehoud dat de hiervoor noodzakelijke vergunningen en ontheffingen verkregen worden; e. gedogen dat de gemeente de bestaande kabeis en leidingen hand- haaft en gebruikt danwel noodzakelijk onderhoud uitvoert, alsmede de werkzaamheden voor de noodzakeiijke verplaatsingzoals be- doeld in artikel 6 lid b, uitvoert; f. op de grond slechts één detailhandelsvestiging stichten; g. de bovenwoningen uitsiuitend en alieen gebruiken of iaten gebruiken voor woonruimte; h. geen financiëie vergoeding eisen van de gemeente vanwege de in dit artikel genoemde nadere voorwaarden. artlkel 11 De Remeente verplicht zich toestemming te geven aan de woningver- eniging om, ter plaatse van een tweetal geprojecteerde overbouwingen boven gemeenteiijk eigendom, te bouwen boven de openbare weg zoals nader aangegeven met de letter B. in bijlage 3. -6-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 40