30 juni 1988 70 artikel 12 De woningvereniging verplicht zich aan de gemeente een ruimte be- schikbaar te stellen en te onderhouden zoals aangegeven op de inge- diende bouwaanvraag als bedoeld in artikei 3, nabij de brug over de Blekersvaartwelke geschikt is, c.q. geschikt gemaakt zal worden, voor het plaatsen van een hoogspannlngstransformator met bijbeho- rende apparatuur. artikel 13 De woningvereniging verplicht zich aansluitend op het gestelde in artikel 9 tot bijbetaling van een bedrag ad 53.900,bij overdracht van de grond, onder voorbehoud dat een overeenkomst tot stand komt met een geinteresseerde ondernemer voor de realisatie van de winkel met bovenwoningen. artikel 1A Betaling van de in artikel 2 genoemde kosten zal plaatsvinden aan de hand van een door burgemeester en wethouders en de woningver- eniging nader overeen te komen termijnstaatwelke zal zijn geba- seerd op de voortgang van de te verrichten werkzaamheden artikel 15 De gemeente zal ervoor zorgdragen dat de te bouwen woningen en winkel op het tijdstip van oplevering kunnen worden aangesloten op de openbare riolering, gas-, water- en elektriciteitsvoorziening en op de centrale antenne-inrichting. artikel 16 De woningvereniging draagt zorg voor de storting van een waarborg- som van 50.000,00 door de aannemer ten behoeve van de noodzake- lijk te achten herstelwerkzaamheden van schade aan de openbare weg als gevolg van de door de aannemer gehuurde, gebruikte of toeleve- rende motorvoertuigen waarvan aannemelijk kan worden gemaakt dat deze voertuigen direkt of indirekt de schade hebben veroorzaakt. -7-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 41