WE Heemstede, 31 mei 1988 62 In verband hiermee stellen wij u voor in de akte de bepaling te laten opnemen, dat uitsluitend de eventuele uitbreidingen van het bestaan- de kleedgebouw die door en voor rekening van R.C.H. zijn uitgevoerd na het verlenen van het opstalrecht, voor vergoeding in aanmerking komen. De hoogte van deze vergoeding dient hierbij naar onze mening te worden bepaald op basis van de ekonomische waarde tfan de toe- voegingen op dat moment. Gezien het feit, dat het initiatief tot de overdracht van het beheer is uitgegaan van ons college en alle kosten behorende bij het be- heer van het kleedgebouw na het verlenen van het opstalrecht voor rekening zullen komen van R.C.H., stellen wij u voor om R.C.H. geen jaarlijkse vergoeding te laten betalen voor het verlenen van genoemd recht. Voorts zijn wij van mening, dat het recht van opstal gekoppeld dient te worden aan de overeenkomst tussen de voetbalvereniging R.C.H. en de Sport S Recreatie Heemstede B.V. inzake de huur en verhuur van de sport- velden. In verband hiermee stellen wij u voor in de betreffende akte de bepaling te laten opnemen, dat bij beëindiging van de genoemde huur- overeenkomst het verleende recht van opsta) eveneens dient te eindigen. Door het bestuur van R.C.H. is ons verzocht, alvorens over te gaan tot overdracht van het beheer, zorg te dragen voor een definitieve op- lossing van het probleem met de warmwatervoorziening in het kleedgebouw. Genoemd probleem is reeds vanaf de ingebruikneming van het gebouw in 1979 aanwezig en is een gevolg van een onjuiste berekening van de minimaal noodzakelijke capaciteit van de installatie. Diverse nood- oplossingen en reparaties hebben in de afgelopen jaren niet het ge- wenste resultaat gehad. In verband hiermee stellen wij u voor aan de Sport Recreatie Heemstede B.V. een krediet van f 10.000,— beschikbaar te stellen voor de vervanging van de thans aanwezige boiler in het kleedgebouw. De overdracht van de opstallen op het gemeentelijk sportpark heeft tot gevolg, dat het door Sport Recreatie Heemstede B.V. te plegen onderhoud hieraan zal komen te vervallen. 2

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 6