WE Heemstede, 31 mei 1988 62 In verband hiermee zijn wij van mening, dat de stortingen in het onderhoudsfonds van de B.V. ten behoeve hiervan, groot i 13.000,- per jaar, met ingang van 1 januari 1989 kunnen komen te vervallen. 2. Uit een op ons verzoek ingesteld onderzoek naar de onderhoudstoe- stand van de houten staantribunes is ons gebleken, dat deze zodamg is, dat er een direkt aanwezig gevaar is voor de gebruikers van deze akkommodatie. Het besteden van grote bedragen voor een grondige renovatie van het geheel is naar onze mening niet verantwoord gezien het geringe gebruik, dat nog van de akkommodatie wordt gemaakt. In verband hiermee zijn wij dan ook van mening, dat sloop van de tribunes de enige oplossing is. Door het bestuur van de voetbalvereniging "R.C.H." wordt deze gang van zaken in hoge mate betreurd. Een door de vereniging ingediend plan om de bestaande tribunes binnen een periode van 5 jaren te renoveren, achten wij, gezien de kritieke situatie, niet acceptabel. In plaats hiervan stellen wij u voor het bestuur van de voetbal- vereniging in de gelegenheid te stellen om zelf zorg te dragen voor de sloop van de tribunes. Dit laatste echter wel onder de nadrukkelijke voorwaarde, dat de betreffende tribunes voor het einde van dit jaar volledig gesloopt dienen te zijn. Voorts zal zorg moeten worden ge- dragen voor de herinrichting van het vrijkomende terrein en het plaatsen van de nodige hekwerken, e.e.a. volgens een door ons vooraf, goed te keuren plan. Ter dekking van de kosten hiervoor zal aan de voetbalvereniging "R.C.H" een bedrag beschikbaar worden gesteld van 75.000,--. Dit bedrag zal niet eerder worden uitgekeerd dan nadat de bovengenoemde sloop-werkzaamheden zijn uitgevoerd. lndien de vereniging de betreffende werkzaamheden geheel of gedeeltelijk in eigen beheer uitvoert, zullen er naar verwacking voor "R.C.H." voldoende financiële middelen over- blijven om zelf een nieuwe en kleinere toeschouwersakkommodatie te realiseren. 3. Bij de sloop van de onder punt 2. genoemde tribunes zullen ook een 4- tal kleine kleedruimten verdwijnen, waarvan op dit moment door de voetbalvereniging "R.C.H." gebruik wordt gemaakt. 3

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 7