WE Heemstede, 31 mei 1988 62 Teneinde een inzicht te kunnen krijgen in het aantal kleedkamers waar- over de voetbalvereniging in haar huidige omvang dient te kunnen beschikken is door ons een inventarisatie gemaakt, Hieruit is ons gebleken, dat de voetbalvereniging, op grond van de hiervoor lande- lijk geldende normen, voldoende heeft aan het 6-tal kkeedkamers in het onder punt 1. genoemde stenen kleedgebouw. In verband hiermee doen wij u geen voorstel om gelden beschikbaar te stellen voor de bouw van extra kleedruimten op het sportpark. Resumerend stellen wij u voor het recht van opstal te verlenen op het stenen kleedgebouw aan de voetbalvereniging R.C.H. en een krediet groot f 85.000,beschikbaar te stellen voor de sloopkosten van de tribunes, de herinrichting van het vrijkomende terrein en de ver- vanging van de boiler in genoemd kleedgebouw. Wij stellen voor de kosten van bovengenoemd krediet als volgt te dekken. - Sloopkosten ad f 35.000,t.l.v. reserve meerjarenbegroting/ dekkingsplan. De onttrekking uit deze reserve heeft een rentederving tot gevolg van f 2.275, - Kosten herinrichting terrein en vervanging boiler ad f 50.000,-- af te schrijven in 10 jaren. Uitgaande van een rente van 7% zullen de lasten hiervoor in het eerste jaar f 8.500,-- bedragen. Deze lasten zullen kunnen worden gedekt uit de^eerdergenoemde be- sparing op de storting in het onderhoudsfonds van de B.V. ad f 13.000,— waarna nog een voordeel van f 4.500,— resteert. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. 4

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 8