APZ 21 juli 1988 76 Benoeminq, schorsinq en ontslaq Artikel 25 1. Het algemeen bestuur benoemt en ontslaat de directeur van de bestuursacademie. Voor elke benoeming van een directeur stelt het dagelijks bestuur een voordracht op. 2. Alle overige bij het lichaam werkzame personen worden benoemd, geschorst en ontslagen door het dagelijks bestuur. 3. Schorsing van de directeur geschiedt door het dagelijks bestuur. Een besluit tot schorsing wordt onmiddelijk aan het algemeen be- stuur ter kennis gebracht. Rechtspositie Artikel 26 1. Het algemeen bestuur geeft bij verordening aan in welke rechts- verhoudingen tot het lichaam, zij, die ten behoeve van het open- baar lichaam werkzaam zullen zijn, kunnen worden geplaatst. Het algemeen bestuur regelt voorts - indien en voor zover de aard van die rechtsverhouding daartoe aanleiding geeft - de onder- werpen, genoemd in artikel 125 van de Ambtenarenwet 1929 en al hetgeen verder de rechtspositie van de personeelsleden aangaat, voor zover daarin niet in deze gemeenschappelijke regeling is voorzien. 2. Het algemeen bestuur stelt een algemene regeling van de honore- ring van de directeur, de stafmedewerkersde docenten, de ad- ministrateur en anderen, werkzaam bij het lichaam, vast. 3. Voor zover geen uitvoering wordt gegeven aan het bepaalde in de vorige leden zijn de rechtspositieregelingen voor de ambtenaren in dienst van de gemeente Haarlem van toepassing. Het algemeen bestuur regelt daarbij de aanpassing dier regelingen aan de structuur van het lichaam en zijn organen en aan de aard van de taak van de personeelsleden. - 16 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 108