APZ 21 juli 1988 76 Comptabel beheer Artikel 31 1. Het algemeen bestuur stelt regelen vast met betrekking tot de organisatie van de financiële administratie en het geldelijk beheer. 2. Ten aanzien van de controle op het geldelijk beheer en de boek- houding is het bepaalde in de Provinciewet van overeenkomstige toepassing. 3. Het boekjaar van het lichaam is gelijk aan het cursusjaar. 4. Het cursusjaar loopt van 1 augustus tot en met 31 juli van het daarop volgende jaar. Begroting Artikel 32 1. Het dagelijks bestuur stelt jaarlijks een ontwerp-begroting op. De ramingen in het ontwerp worden toegelicht. 2. Het dagelijks bestuur zendt het ontwerp van de begroting vôôr 1 april van het jaar voorafgaande aan het cursusjaar waarvoor het moet dienen aan de bevoegde organen van de deelnemers. 3. De bevoegde organen van de deelnemers kunnen omtrent het ontwerp van de begroting aan het dagelijks bestuur van hun gevoelen doen blijken binnen zes weken na verzending van het ontwerp. 4. Het dagelijks bestuur zendt het ontwerp van de begroting, onder bij- voeging van de commentaren waarin het gevoelen van de bevoegde organen van de deelnemers zijn vervat, alsmede, indien de commen- taren het dagelijks bestuur daartoe aanleiding geven, een nota van wijzigingen, uiterlijk vier weken voor de voorgenomen datum van vaststelling aan het algemeen bestuur. De commentaren van de bevoegde organen van de deelnemers alsmede eventueel de nota van wijzigingen worden gelijktijdig aan de overige bevoegde organen van de deelnemers gezonden. De bevoegde organen van - 19 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 111