APZ 21 juli 1988 76 de deelnemers kunnen tot uiterlijk zeven dagen voor de voorgenomen datum van vaststelling bij het algemeen bestuur van hun bezwaren doen blijken. 5. Het ontwerp van de begroting alsmede de eventuele nota van wijziging wordt door de zorg van het dagelijks bestuur ter inzage gelegd bij het kantoor van het openbaar lichaam en tegen betaling algemeen verkrijgbaar gesteld. Het dagelijks bestuur geeft aan deze nederlegging algemene bekendheid. 6. Het algemeen bestuur stelt de begroting vast voor 1 juli van het jaar voorafgaande aan het cursusjaar waarvoor deze moet dienen. 7. Terstond na de vaststelling wordt de begroting zo nodig gezonden aan de bevoegde organen van de deelnemers, die ter zake de Kroon van hun gevoelen kunnen doen blijken. 8. Het dagelijks bestuur zendt de vastgestelde begroting zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk binnen een maand na vaststel1ing, aan de Kroon. Het dagelijks bestuur voegt daarbij de commentaren van de bevoegde organen jegens het ontwerp van de begroting en de eventuele over- wegingen ter zake van het algemeen bestuur. Rekeninq Artikel 33 1. Van de inkomsten en uitgaven van de Noordhollandse Bestuursacademie wordt door het dagelijks bestuur over elk dienstjaar verantwoording gedaan aan het algemeen bestuur, onder overlegging van de rekening met de daarbij behorende bescheiden. Het dagelijks bestuur voegt daarbij een verslag van een onderzoek naar de deugdelijkheid der rekening. Het bepaalde in de Provinciewet is van overeenkomstige toepassing. 2. De in het vorige lid bedoelde stukken worden aan het algemeen be- stuur en de bevoegde organen van de deelnemers toegezonden uiterlijk op 1 april volgende op het cursusjaar waarop zij betrekking hebben. - 20 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 112