wo 21 juli 1988 72 ad g. - In de hiervoor onder a, b, c opgenomen beantwoording is reeds in- gegaan op de wijze van bestemming en de bouwmogelijkheden. Volstaan wordt met daarnaar te verwijzen; - het begrip ondergeschikte bebouwing wordt in de voorschriften nitt gehanteerd en behoeft als zodanig ook niet in de begripsbepalingen te worden opgenomen; in de plantoelichting wordt met dit begrip ge- doeld op bijgebouwen als bergingen, fietsenstal1ingen en nuts- gebouwen. Oe voorschriften (zie art. 5) zijn daaromtrent duidelijk; - zie m.b.t. de bestemming van het parkeerterrein en van de gronden voor sportbeoefening en kinderboerderij de onder d. opgenomen be- antwoording; - in lid 3 van artikel 5 wordt de bebouwing van bljgebouwen geregeld. Handhaving van deze regeling is geheel in de geest van reklamantes zorg voor behoud van de kwaliteiten en wordt derhalve noodzakelijk geacht; - de bouwmogelijkheden voor een stalling op Bosbeek is opgenomen op verzoek van de instelling en is noodzakelijk voor een goede bedrijfsvoering van beheer en onderhoud van de buitenplaats. Op grond van de omgevingskwaliteiten is voor de voorgestelde lokatie ervan gekozen. Inmers hierdoor worden geen landschappelijk waarde- volle situaties negatief befnvloed; - het voorterrein van de PABO de La Salle is in het vigerende be- stemmingsplan "Natuurgebieden" opgenomen. ad h. Opgemerkt wordt dat ook in het vigerende bestenmingsplan "Natuurge- bieden" met name voor De Hartekamp uitbreidings- en nieuwbouwmoge- lijkheden waren opgenomen. Het belang van de instandhouding van de buitenplaatsen wordt ook door de gemeente onderkend en vormt het uitgangspunt bij het op- stellen van de besteirmings- en bouwregelingen. Tenslotte dient bedacht te worden dat de desbetreffende instellingen in belangrijke mate bijdragen aan het behoud van de buitenplaatsen. - 11

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 11