APZ 21 juli 1988 76 Artikel 31 In het derde lid is het boekjaar gelijkgesteld aan het cursusjaar. Dit in verband met het feit dat de onderhavige regeling een onderwijs- instituut betreft. Binnenlandse Zaken heeft hiertegen geen bezwaar. Artikel 32 De in het artikel vermelde data en de procedure vloeien voort uit het bepaalde in de Wet gemeenschappelijke regelingen. In verband met het feit dat gekozen is voor het cursusjaar als boekjaar is het mogelijk dat er nog geen goedgekeurde begroting is op het moment dat het boek- jaar aanvangt. (1 augustus). Er is aan de deelnemers voldoende ruimte gelaten om het ontwerp van de begroting te bestuderen. Tevens is er een laatste recht om bezwaren in te dienennadat de ontwerp-fase is gepasseerd. Anders dan bij de geldende regeling ligt hier een veel duidelijker taak en verantwoorde- lijkheid bij de deelnemers. Een verdere verruiming van de termijnen t.b.v. de deelnemers is niet mogelijk, gezien de voor het opstellen van een ontwerp-begroting benodigde informatie. Het apparaat van de bestuursacademie dient reeds eind maart een eerste concept-begroting gereed te hebben. Indien mogelijk zal toch worden gestreefd naar vroegere toezending; dit artikel geeft immers een uiterste termijn aan. Artikel 34 De in dit artikel vermelde datum van 1 juli is in de Wet gemeenschap- pelijke regelingen voorgeschreven. Artikel 36 Om zo min mogelijk drernpels op te werpen voor potentiële toetreders is ervoor gekozen om aan de toetreding geen intredesom te verbinden en om te volstaan met bewilliging in de toetreding door de meerder- heid van de leden van het algemeen bestuur. - 29 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 121