MO 21 juli 1988 72 3. Vereniqing Oud Heemstede-Bennebroek a. De vereniging maakt bezwaar tegen de volgens reklamante onover- zichtelijke plankaart, ziet het nut niet in van een nadere detaillering op schaal 1:2000 en verzoekt vervaardiging van een 4-tal aaneensluitende bladen. b. Verzocht wordt in dit bestemmingsplan ook op te nemen: - het moerasgebied aan de Fazantenlaan; - het weiland langs de G1ippervaart; - college Hageveld en de weilanden langs het Heemsteeds Kanaal; - het bollenland langs de Kadijk. c. De vereniging meent dat de geluidhinder van vliegverkeer ter kennis van de Stichting Geluidhinder Schiphol gebracht dient te worden. d. Reklamante maakt bezwaar tegen de noodzakeüjk geachte uit- brelding van de installaties voor de bereiding van drinkwater °P gebied tussen Leiduin en Boekenrode. e. Bezwaar wordt gemaakt tegen verdubbeling van de capaciteit van 86 tot ca. 160 plaatsen op Bosbeek. f. De vereniging maakt bezwaar tegen het volgens haar negeren van de Kroonuitspraak d.d. 12 december 1983, waarin goedkeuring wordt onthouden aan het verpleegstershuis en bezigheidstherapie- gebouw op De Hartekamp. Zij meent dat het omschreven ruimtege- brek oneigenlijk is ten opzichte van het begrip natuurgebied. Zij verzoekt de gebieden aan de oost- en westzijde alsmede de beide vijvers te beschermen door het tot natuurgebied verklaren en het bedrijfsgebied een andere bestemming te geven. g. Reklamante meent dat nog onvoldoende zwaarwegende motieven be- staan om uitbreidlng van de bebouwing op Boskant toe te laten. h. Geconstateerd wordt dat het terrein van de PABO de La Salle uit het bestemmingsplan is geschrapt. i. Verzocht wordt om een toeiichting van de bijlage en van het begrip bouwwerken, geen gebouwen zijnde.

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 12