wo 21 juli 1988 72 8. bebouwinqsqrens de op de kaart aangegeven grens die blijkens de voorschrif- ten niet overschreden mag worden door gebouwen c.q. bouwwer- ken geen gebouwen zijnde, behoudens toegelaten afwijkingen. Een bebouwingsgrens geeft de begrenzing aan van een bebou- wingsstrook c.q. bebouwingsvlak 9. commissie voor ruimtelijke ordeninq en voikshuisvestinq de raadscommissie ingesteld op grond van artikel 62 Gemeen- tevret en belast met de ruimtelijke ordening en de volkshuis- vesting 10. qroothandelsbedrijf een bedrijf, dat gericht is op het te koop aanbieden, verkopen en/of leveren van goederen aan wederverkopers en insteilingen, dan wel aan personen ter aanwending in een ander bedrijf. 11. agrarisch bedrijf een onderneming waarin uitsluitend of overwegend gewassen worden geteeld en/of dieren worden gehouden al dan niet samengaand met het winnen van produkten, die van gewassen of dieren afkomstig zijn, nader te onderscheiden in: a. het akkerbouwbedrijf b. het veehouderijbedrijf op open grond; c. het tuinbouwbedrijf op open grond dan wel onder plat glas; d. het tuinbouwbedrijf onder staand glas; e. het dierveredelingsbedrijf (een onderneming waarin uitsluitend of overwegend slacht-, fok-, leg-, of pelsdieren worden gehouden zonder of nagenoeg zonder weidegang. 12. landschapsadviseur de Direkteur Landelijke gebieden en Kwaliteitszorg of een andere door burgemeester en wethouders met instemming van Gedeputeerde Staten aan te wijzen instantie, deskundig op het gebied van landschapsbeheer 13. landschappelijke waarde de bijzondere en als zodanig gewaardeerde samenhang tussen de mens en zijn omgeving vanwege de natuurlijke gesteldheid van het gebied in wisselwerking met het aldaar aanwezige cultuurpatroon. 14. natuurwetenschappelijke waarde de bijzondere en als zodanig gewaardeerde samenhang tussen de basisfaktoren van het landschap, zijnde bodem, waterhuis- houding en relief, in gedeelten van het landschap, welke samenhang van belang is voor de studie van flora en fauna, alsmede die eigenschappen van een gebied die voor de wetenschap, die de vormen van de aardoppervlakten bestu- deert, van belang zijn. 18

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 18