wo 21 juli 1988 VASTSTEILING BESTEMMINGSPLAN "BUITENPLAATSEN 1988" 72 De raad van de gemeente Heemstede; overwegende dat met ingang van 7 maart 1988 gedurende een maand voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ontwerp-bestemmingsplan "Buitenplaatsen 1988"; dat binnen de gestelde termijn bezwaarschriften zijn ingekomen van: 1. de heer mr. H.E.R. Rhodius, drs. F.E.R. Rhodius en mr. J.C.E. Rhodius, eigenaren van "Bloemenoord"; 2. mevrouw C.C. Einthoven-Das, Meer en Boslaan 23, alhier; 3. de Vereniging Oud Heemstede-Bennebroek dat de onder 2 genoemde reklamante haar bezwaarschrift niet - zoals voorgeschreven - tot de gemeenteraad, maar tot het college van burgemeester en wethouders heeft gericht; dat evenwel dit bezwaarschrift geacht moet worden bij de gemeente- raad te zijn ingediend; dat de inhoud van de bezwaarschriften als volgt kan worden samen- gevat, terwijl de bezwaren kunnen worden beantwoord, zoals na de verkorte inhoud is vermeld; De heren mr. H.E.R.. drs. F.E.R. en mr. J.C.E. Rhodius Reklamanten merken in hun bezwaarschrift op dat het ontwerp- bestemningsplan (mede) een gevolg is van het Koninklijk Besluit van 12 december 1983 no. 30 inzake het bestemmingsplan "Natuur- gebieden" waarbij ondermeer aan de rubriek "Dennenheuvelgoed- Keuring werd onthouden. In dit plan werden onder "Dennenheuvel beyrepen de landgoederen Dennenheuvel en Bloemenoord, welke sedert 197/ eigendom zijn van verschillende personen. Sedert de verkoop van het "Dennenheuvel-gedeelte" is Bloemen- oord in eigendom van de drie reklamanten. - 2 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 2