MO 21 juli 1988 72 ARTIKEL 11 ERF (E) 1. De op de kaart als zodanig aangegeven gronden zijn bestemd voor erf bij gebouwen op hetzelfde bouwperceel waartoe zij blijkens hun situering behoren. 2. Op deze gronden zijn in verband met de in lid 1 bedoelde bestemming toelaatbaar: a. bijgebouwen zoals autoboxen en bergingen; b. bouwwerken, geen gebouwen zijnde; c. tuinen, waaronder begrepen zijn verhardingen 3. De bouwwerken mogen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de aanwijzingen op de kaart en de volgende bepalingen: a. de gezamenlijke oppervlakte van de bijgebouwen mag per bebouwingsvlak met de bestemming Woondoeleinden waar de gronden met de bestemming Erf bijhoren ten hoogste 40 m2 bedragen of zoveel als blijkens de op de kaart aangegeven oppervlaktemaat of bebouwingspercentage mogelijk is; b. de bouwhoogte van erfafscheidingen mag ten hoogste 1.20 m bedragen. 4. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd vrijstelling te verlenen van de in lid 3 onder a, eerste gedeelte, genoemde beperking van 40 m2 voor het vergroten van de maximaal toelaatbaar te bebouwen oppervlakte ten behoeve van de bouw van praktijkruimten behorende bij een woning op de aan- grenzende bebouwingsstrook tot een maximum van 50 m2. 5. Een vrijstelling als bedoeld in lid 4 wordt niet ver- leend dan nadat de commissie voor de ruimtelijke ordening en volkshuisvesting is gehoord en dan nadat belanghebbenden gedurende 14 dagen na publikatie in de gelegenheid zijn gesteld daartegen schriftelijk bezwaren in te dienen. 32

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 32