wo 21 juli 1988 72 en natuurgebied bijgebouwen voor maatschappelijkc docleinden mogen worden gebouwd. Het in artikel 3 lid 1 gemaakte voorbchoud, waarmee deze bepaling begint "Tenzij in hoofdstuk 11 anders is voorgeschreven beantwoordt al aan de strekking van de eerste opmerking. Die onderdelen van de gebouwen, waarvoor de maximale bouwhoogte niet gelimiteerd is, zijn beperkt in hun oppervlakte. Door deze beperking en de ondergeschikte aard van de bouwdelen is de bescherming van de ruimte- lijke kwaliteit voldoende gewaarborgd. De formulering in artikel 5 is aangepast in die zin dat de buitenplaats Bloemenoord niet meer in de opsomming van lid 3 onder a voorkomt. 8. Hoofdingenieur-Direkteur van de Provinciale Waterstaat Noord-Holland. De berekening van de geluidsbelasting van buitenplaats Hertenduin is ten onrechte gebaseerd op de verkeersgegevens voor de Glipperweg. Deze berekening dient echter gebaseerd te worden op de cijfers voor de Herenweg. De berekening is op dit onderdeel aangepast. De in de toelichting vermelde prognoses voor de verkeers- intensiteiten van de Leidsevaartweg en de Glipperdreef zijn gebaseerd op een te lage huidige intensiteit. Het îs m.l. gewenst het akoestisch onderzoek op vorenstaande punten aan te passen. De resultaten zijn op dit onderdeel aangepast. 1t Direkteur van de Provinciale PXanologische Dienst De Direkteur heeft waardering voor het feit dat door het gebruik van een kieinere schaai de bruikbaarheid en de afleesbaarheid van de verschiiiende bestemmingen aanmerke- Xijk is verbeterd ten opzichte van het vorige pian Natuurge- bieden. Ondanks deze kieinere schaai ontbreekt echter ten onrechte een aantai voor het gebied kenmerkende en veeiai struktuurbepalende eiementen op de kaart, zoals wegen, waterlopen, eikenlanen en dergelijke. Naar aanleiding van de opmerkingen van de Directeur heeft op 20 juni en 16 december 1986 nader overleg plaatsgevonden In het bestemmingsplan zijn alle elementen, die van belang zijn voor de juridische regeling, op de kaart 63

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 63