wo 21 juli 1988 72 f. Met betrekking tot het boombestand op de Hartekamp acht re- klamante het voor een natuurgebied merkwaardig wanneer een instel1ing met maatschappelijke doeleinden geregistreerd is als bosbouwonderneming en uit dien hoofde geen kapvergunning nodig heeft. g. Heklamante's bezwaren richten zich voorts concreet tegen: de bestemming "Maatschappelijke doeleinden" aan natuurgebied zonder voldoende onderbouwing en het geven van die bestemming aan de omgeving van de complexen met gel1jktijdige toestemning tot enige bebouwing; - het hanteren van een bestemmingsgrens op enige afstand van de complexen met daarbinnen de mogelijkheid van beperkte ondergeschikte bebouwing; - het ontbreken van de omschrijvlng ondergeschikte bebouwing in de begripsbepalingen; - de bestemning Recreatie en Parkeeraccommodatie van delen van De Hartekamp; - het gestelde in artikel 5, lid 3; - het vervangen van de schuur, kas en groentetuin op Bosbeek door een tweemaal zo grote bouwmogelijkheid voor stalling van machines, opslag e.d.; - het ontbreken van het voorterrein van de PABO de La Salle fn het plan. h. Als slotopmerking voert reklamante aan dat het ontwerp-plan voor wat betreft de driegenoemde buitenplaatsen niet overeenstemt met het uitgangspunt van het vigerend bestemmingsplan: bebouwing niet intensiveren. De instandhouding van de buitenplaatsen is van groot belang; aan de uitbreidingswensen van de betreffende instellingen zou daarom slechts op uiterst beperkte schaal tegemoet moeten worden gekomen. - 8 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 8