-8- 5.4.3 Moqelijke woninqbouw aan de Kadijk. Zoals is gesteld in paragraaf 5.3 wordt de voorkeursgrenswaarde bereikt op een afstand van 25 30 m. uit de as van de Prinsenlaa De mogelijke woningbouw is op een afstand van minimaal 90 m. ge- projekteerd, zodat de voorkeursgrenswaarde niet wordt overschrede 5.4.4 Moqelijke woninqbouw aan de Prinsenlaan (waarneempunten 4, 12 en De toekomstige geluidsbelasting bedraagt 57 3 58 dB(A) op de geve naar de Prinsenlaan (waarneempunten 4 en 12) en 58 dB(A) op de gevel naar de Glipperweg (waarneempunt 13). De voorkeursgrenswaarde wordt dus met 7 5 8 dB(A) overschreden. Hierbij dient bedacht te worden dat deze woningen alleen gerea- liseerd zullen worden wanneer het transportbedrijf wordt beëin- digd of verplaatst. In dat gevai is het wenselijk de bedrijfsgebouwen en het vrijkomei parkeerterrein te vervangen door, resp. op te vullen met, andere bebouwing zodat de straatwand gesloten blijft resp. wordt. Hiermee wordt voldaan aan êén van de voorwaarden die worden ge- steld in het Besiuit grenswaarden binnen zones langs wegen. Ook aan de overige voorwaarden van dit besluit wordt voldaan: - de verkeersintensiteit kan niet worden verlaagd i.v.m. de funktie van de Prinsenlaan als wijkstruktuurweg; - geluidafschermende voorzieningen kunnen gezien de beschikbare ruimte niet worden aangebracht; - de geluidsgevoeiige buitenruimte is aan de achterzijde van de woningen gesitueerd. Bij het invullen van de woningplattegrond zullen de geiuidsgevoe- iige ruimten binnen de woningen zoveel mogelijk aan de achterkant moeten worden gesitueerd.

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 113