Mevrouw Schulzwoonachtig aan de dr. J.Th. de Visaerstraatzegt geen bezwaar te hebben tegen de bouw van een aantal woningen. zegt zij enigszins moeite te hebben niet de komst van een woon- wagenkamp. Zij vraagt waarom de beoogde locatie aan de Glipper Dreef niet gerealiseerd kon worden. Hierop antwoordt de voorzitter dat gedeputeerde staten om planolo- glsche redenen geen medewerking wensen te verlenen aan de inrichting van permanente standplaatsen op die locatie. Naar aanleiding van de door mevrouw Schulz geuite vrees voor over- ast tengevolge van de aanwezigheid van een woonwagenlocatiezegt mevrouw Noorman dat om een scheiding van wonen en werken wordt be- oogd De afmeting van de vakken zijn uitsluitend op een woonfunktie be- reKend p de vraag van de heer Van de Broek aan wie de huurwoningen toege- wezen zullen worden, antwoordt de voorzitter dat deze in principe bestemd zijn voor Heemstedenaren die, ingevolge het toewijzingsbe- eid, beschikken over een voldoende aantal punten. heer Van der Foel Informeert hoeveel standplaatsen op het hui- dige kamp aan de Ringvaartlaan beschikbaar zijn. Hlerop antwoordt de voorzitter dat het bestaande kamp 12 standplaat- sen telt. Ook vraagt de heer Van der Poel wat de bedoelingen zijn ten aanzien van de loop van de Glipper Zandvaart en welke funktie de Kadiik neeft in het ontwerp-bestemmingsplan. Met betrekking tot de Glipperzandvanrt zegt de heer Van Langen dat ln0p van deze vaart nagenoeg gelijk blijft aan de bestaande si- tuatie. Ten aanzien van de funktie van de Kadijk zegt de voorzitter dat deze de bestemming verblijfsgebied heeft. Een toename van verkeersdrukte daar is niet aannemelijk. Mevrouw Van Mameren informeert naar het tijdstip waarop men kan in- schrijven voor de premiekoopwoningen in dit plan. De voorzitter antwoordt dat hierover tezijnertijd advertenties in de plaatselijke bladen zullen verschijnen. De verwachting bestaat dat dit in het voorjaar van 1989 zal zijn. De heer Hulsebosch vraagt of al bekend is of de toevoer van bouwmate- rialen vanuit het noorden danwel vanuit het zuiden zal geschieden In beide gevallen betekent dit een belasting voor de Prinsenlaan. Spr. beklaagt zich erover dat de Prinsenlaan, die tenslotte een B-weg m°menteel op een belangrijke verkeersader lijkt. De burgemeester merkt op dat de huidige situatie - tengevolge van de werkzaamheden aan de Roohellerbrug in Bennebroek - een vertekend beeld geeft. De opmerking van de heer Hulsebosch zal onder de aandacht van de wet- houder voor verkeer worden gebracht. Met betrekking tot de route van bouwverkeer zullen de bewoners tezijnertijd gelnformeerd worden. Mevrouw Kabalt (woonachtig aan de Ringvaartlaan) informeert naar de exacte afmetingen van de standplaatsen. Ook vraagt zij voor wie deze bestemd zullen zijn.

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 128