wo 27 oktober 1988 EXPL01TATIE-0VEREENK0MST BEDOUWING TERREIN GLIPPERWEG 40 107 De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 11 oktober jl.; BESLUIT voor de gemeente met Huib Bakker Bouw B.V. te Heemstede de volgende over- eenkomst aan te gaan met betrekking tot het in bouwexploitatie brengen van het terrein kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie C, nr. 4058, plaatselijk bekend Glipperweg 40: Artikel 1 De gemeente zal na het ondertekenen van deze overeenkomst en ontvangst van de daartoe strekkende aanvraag en tekeningen zo spoedig mogelijk een anticipatieprocedure starten ter verkrijging van verklaringen van geen bezwaar resp. ex artikel 46, lid 8 van de Woningwet en artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening voor het verlenen van een vergunning voor de bouw van 16 woningen op het hiervoor vermelde perceel. Artikel 2 De ondernemer zal het op de bij deze overeenkomst behorende tekeningen S1 en S2 aangegeven terreingedeelte voor zijn rekening volledig bouw- rijp maken, zoals op die tekeningen aangegeven en met inachtnemirig van de daarbij behorende technische omschrijving, zulks met dien verstande dat: a. door of in opdracht en voor rekening van de gemeente zullen worden aangelegd de straatverlichting, de boombeplanting en de brandkraan met benodigde aansluitingen; b. het onderhoud van wegen, trottoirs, groenvoorziening, rioleringen, straatverlichting, brandkranen en verdere openbare voorzieningen van de datum van overdracht af voor rekening van de gemeente zal zijn; c. het bouwrijpmaken zal worden uitgevoerd onder toezicht van de direc- tie en in samenwerking met de directeur van de zorgsector Gemeente- werken, of de door deze aan te wijzen ambtenaren. -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 134