wo 27 oktober 1988 107 Artikel 3 Zodra de ondernemer de tot het bouwrijpmaken behorende werkzaamheden afgerond heeft en de laatste woning opgeleverd heeft, zal eerste op- levering aan de gemeente plaatsvinden. Daarbij geconstateerde en in het proces-verbaal van oplevering vastgelegde gebreken zullen door en voor rekening van de ondernemer worden hersteld en wel binnen twee maanden na de eerste oplevering. De tweede oplevering vindt plaats, zes maanden na de eerste oplevering. Het onderhoud van wegen, trottoirs, groenvoorzieningenrioleringen en andere openbare voorzieningen, welke door de ondernemer zijn aange- legd, zal vanaf de datum van eerste oplevering voor rekening van de ondernemer zijn. Vanaf de datum van de tweede oplevering is dit onderhoud voor rekening van de gemeente. Artikel 4 De ondernemer verbindt zich de op de mede bij deze overeenkomst be- horende tekening nr. 4.82.83 aangegeven grond ter grootte van onge- veer 1.214 m2, welke bestemd is voor de aanleg van verhardingen, par- keerplaatsen en openbaar groen, met alle daarin en daarop gemaakte werken enz. in volle en vrije eigendom kosteloos en om niet aan de gemeente over te dragen binnen twee maanden na de in artikel 3 ge- noemde tweede oplevering. Artikel 5 De ondernemer verbindt zich aan de gemeente te betalen: a. de kosten voor aanleg van openbare verlichting en brandkraan b. als bijdrage in de kosten van de hoofdriolering, van voorbereiding en toezicht door de zorgsectoren Wonen en Gemeentewerken c. kosten groenvoorziening (2 bomen) d. als bijdrage in de kosten reconstructie G1ipperweg totaal, exclusief omzetbelasting 6.750,— f 17.300,— f 1.500,-- f 20.000,— f 45.550,—

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 135