wo 27 oktober 1988 107 Genoeind bedrag zal worden voldaan binnen twee maanden nadat met het bouw- rijpmaken een aanvang is gemaakt. Artikel 6 De ondernemer verbindt zich op het in artikel 1 bedoelde terrein 16 woningeri in de ongesubsidieerde koopsector te bouwen, overeenkomstig het door hem op 12 september 1988 ingediende bouwplan met tekeningen werknr. 8706. Artikei 7 De verkoopprijzen van de woningen zullen door de ondernemer worden vast- gesteid in overleg met burgemeester en wethouders. Artikel 8 Bij de verkoop van de woningen zal voorrang worden verleend aan Heem- steedse kandidaat-kopers. Artikei 9 De ondernemer verplicht zich met de bouw van de woningen aan te vangen nadat daarvan 50% verkocht is. De bouw zal ten laatste zijn voltooid binnen 1,5 jaar nadat daarmee is gestart. De gemeente is bevoegd de in dit artikel genoemde termijnen te verlengen. De ondernemer verbeurt ten behoeve van de gemeente een direct opeisbare boete van 100.000, alsmede een boete van i 5.000,-- voor elke maand of gedeelte van een maand dat de bouw te iaat is begonnen, c.q. te iaat is voltooid. Artikel 10 De gemeente verplicht zich er voor zorg te dragen dat de woningen op het tijdstip van oplevering kunnen worden aangesloten op de openbare riolering (voor zover het betreft de aansluiting op de Glipperweg), gas-, water- en electriciteitsvoorzieningalsmede op de centrale antenne-inrichting. De ondernemer zal er voor zorgdragen dat de woningen en de woon- -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 136