APZ 27 oktober 1988 BEZOLDIGINGSVERORDENING AMBTENAREN 1988 111 Heemstede, 30 augustus 1988. Aan de raad, Hierbij bieden wij u aan het ontwerp van een nieuwe bezoldigingsveror- dening. In deze verordening zijn de wijzigingen verwerkt welke sedert de vast- stelling van de oude uit 1982 daterende bezoldigingsverordening hebben plaats gehad, waardoor een betere leesbaarheid wordt bevorderd. Ter toelichting op de nieuwe verordening delen wij u verder het volgen- de mede. De artikelen 16, 17 en 18 van de oude verordening, resp. betrekking heb- bende op de toekenning van garantie-toelagen bij lagere inschaling ten- gevolge van de functie-waardering, bij het vervallen van de aanspraken op diploma-toelagen en bij het vervallen van functionele toelagen, zijn geschrapt. In plaats daarvan is een nieuw artikel 15 opgenomen, waarin de aanspraak op behoud van bestaande garantie-toelagen is geregeld. Bijlage B1 van de oude verordening is niet meer opgenomen, omdat in deze bijlage garantie-schalen waren opgenomen die op 1 januari 1986 zijn ver- vallen. Artikel 13 is aangepast in die zin, dat daarin uitsluitend is geregeld de korting voor de dienstwoning Nijverheidsweg 3; de conciërge-woning van het voormalige gezondheidshuis is geen dienstwnning meer van de ge- meente, zodat de korting voor deze woning, alsmede de procentuele kor- tingen voor energie-doeleinden kunnen vervallen. Bijlage A2 van de oude verordening behoeft hierdoor evenmin te worden opgenomen. In artikel 1 is verder aan de opsomming van begripsomschrijvingen toege- voegd het begrip "functie"; de omschrijving is oritleend aan die, welke is opgenomen in het Bezoldigingsbesluit burgerlijke rijksambtenaren. De salarisbedragen die van 1 september 1987 af gelden voor het overheids- personeel en die ons zijn medegedeeld in een circulaire van de Minister van Binnenlandse Zaken van 29 oktober 1987, AB87/U1760, zijn opgenomen in een nieuwe Bijlage A van de verordening. Salarisschaal 14 kan met in- gang van 1 januari 1988 vervallen; deze salarisschaal was in het verle-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 151