APZ 27 oktobpr 1988 111 toelage een nieuwe garantie-toelage toegekend. Slotbepalinqen. Artikel 16. Deze verordening wordt geacht in werking te zijn getreden met ingang van 1 september 1987, met ingang van welke datum wordt geacht te zijn vervallen de Bezoldigingsverordening Ambtenaren 1981, vastgesteld bij raadsbesluit van 24 juni 1982, nr. 77, sedert gewijzigd. Artikel 17. De in bijlage A van deze verordening opgenomen salarisschaal 14 wordt geacht met ingang van 1 januari 1988 te zijn vervallen. Artikel 18. 1. De vaststelling van de salarisanciënniteit en de inpassing van de op C de datum van inwerkingtreding van deze verordening in dienst zijnde ambtenaren in de nieuwe salarisschalen worden door burgemeester en wethouders qeregeld. Hierbij wordt gebruik gemaakt van functie-waar- K dering. F 2. Burgemeester en wethouders stellen een procedureregeling functie-waar- 00 dering vast waarin de ganq van zaken, rechten en verplichtingen tij- dens de functiewaardering worden geregeld. 3. De uitkomst van de functiewaarderinq geeft geen automatisch recht op S bezoldiging volgens het vastgestelde niveau. Dit vereist een besluit N van burgemeester en wethouders. Dit besluit zal slechts in uitzonder- 01 lijke gevallen afwijken van de uitkomst van de functiewaardering. N »o Artikel 19. In gevallen, waarin deze verordening niet of niet naar billijkheid voor- ziet, wordt door burgemeester en wethouders een passende regeling getrof- fen. HEEMSTEDE, 27 oktober 1988. De raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter, -8-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 158