WE 27 oktober 1988 116 VERVANf.lNG KANTINE TENNISPARK GROENENDAAL Heemstede, 11 oktober 1988. Aan de raad, Het bestuur van de Stichting Tennispark Groenendaal heeft ons verzocht medewerkinq te verlenen bij de realisatie van een nieuwe kantine op het tennispark Groenendaal ter vervanging van de thans aanwezige houten voorziening. Genoemde vervanging wordt noodzakelijk geacht omdat de huidige kantine, die eigendom is van de gemeente, in een slechte bouwkundige staat ver- keert en qua uitrusting niet meer voldoet aan de eisen van deze tijd. Het gebouw is reeds volledig afgeschreven. De kosten voor de bouw van een nieuwe kantine worden door de stichting geraamd op ca. f 380.000,--. De stichting zal zelf zorg dragen voor de financiering van het projekt. Het hiertoe ingediende financieringsplan lijkt ons haalbaar. De nieuwe akkommodatie zal niet op de plaats van de huidige kantine wor- den gerealiseerd. Gekozen is voor een opzet waarbij een samenvoeging met het op het tennispark aanwezige kleedgebouw, dat eveneens eigendom is van de gemeente, plaatsvindt. Hiertegen bestaat zowel uit planolo- gisch als bouwkundig oogpunt geen bezwaar, zodat door ons inmiddels een bouwvergunning is verleend. Teneinde duidelijkheid te verschaffen ten aanzien van de eigendoms- situatie na de realisering van de nieuwbouw stellen wij u voor niet alleen de benodigde bouwgrond voor de nieuwbouw aan de stichting over te dragen, maar hieraan ook te koppelen de overdracht van het bestaande kleedgebouw. Wij stellen u voor deze overdracht te laten plaatsvinden via het verlenen van het recht van erfpacht, tevens inhoudend het recht van opstal, tegen een canon van f 50,-- per jaar en onder de gebruike- Iijke voorwaarden. Ten aanzien van de sloop van de huidige kantine merken wij op, dat wij van mening zijn, dat de kosten hiervoor gedragen dienen t.e worden door de stichting. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 167