wo 27 oktober 1988 105 5UIT TF, WF.RKF.N WOONGEBIED algemeen Het bertenimlngîîplan G1 ip 4 geeft, naast konsolidatie van de bestaanê Mitnatle voor woningen gelegen langs Prinsenlaan, Kadijk, Talmastraa: I'rinsessenhof en een gedeelte van de Glipperweg, de randvoorwaarden aan voor de geprojekteerde woningbouw binnen het plangebied, gelegen tussen Kadijk, Prinsenlaan, Glipperweg en Dr. J.Th. de Visserstraat. Het gebied is reeds sinds 1979 door de gemeente als toekomstige bouwlokatie opgevoerd en is in principe in overeenstemming met het Streekplan voor het Amsterdam-NoordzeekanaalgebiedAlhoewel de begrenzing ervan niet geheel overeenkomt met die van het streekplan, rechtvanrdigt de strekking van streekplan en de aard van de streek- plankaart het gebruikmaken van de interpretatievrijheid Voor bet onderhavige gebied is de bestemming "uit te werken woon- gebied" opgelegd. Rinnen deze bestemming kunnen alle voorzieningen li direkte samenhang met de woningen gerealiseerd worden. De uitwerkinj van deze bestemming zal plaatsvinden overeenkomstig de uitwerkings- bevoegdheid op basis van artikel 11 van de wet op de ruimtelijke ordening Rinnen deze wet is dit artikel er één waarmee de wetgever soepelheid in het bestemmingsplan beeft willen brengen. Met toepassing van dit artikel is het namelijk mogelijk de periode tussen de vaststelling van het plan en de uitvoering ervan kort te houden. Bij het bestem- mingsplan wordt een raamwerk vastgelegd waarbinnen de uitwerking zic dient te begeven. Het plangebied heeft voorheen onderdeel uitgemaakt van het ontwerp- bestemn; ingsp1an Glip I. Ten behoeve van de geplande nieuwbouw is destijds ec;ontheffing ex artikel 82 - 86 Wet geluidhinder door (•edcppteerriP Staten van Noord-Holland afgegeven. In hoofdstuk 7 "geluidhinder" wordt verder ingegaan op de specifieke aspekten met betrekking tot de verleende ontheffing. - 78 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 72