27 okcober 198« lui Verzoclit wordt een aanwezige scheidingsslo. t op de kadastrale grens van de perceleu nrs. 3473 en 3474 alsnog op de plankaart aan te geven Als basis voor de plankaart dlenc de kadastrale kaart. De scheidingssloot op de grens van de perceien wordt daarbij niet als afzonderlijk kadastraal perceei ingetekend. Voor bet dempen van boezemwater, bet vergraven van boezemland tot boezemwater en het maken van bruggen is op g.ond van de algemene keur een vergunning vereist. Voor deze werkzaamheden zal t.z.t. eeu vergunning bij Rijnland worden aangevraagd. 5. Hoofdingenieur-Pirecteur, tevens lnspecteur van de Volkshuisvesting ln de plantoelichting wordt geen melding gemaakt van de afwijking van het uit te werken plangedeelte met het streekplan ANZKt,. Zie hierna onder nr10 bij de reactie van de k.P.D. terzake. Met betrekking tot de economische uitvoerbaarheid wordt opgemerkt dat nog geen overleg heeft plaatsgevonden over de hoogte van de grond- kosten'voor de geplande gesubsidieerde woningbouw. Bij de verdere uitwerking van het toekomstige woningbouwgebied zal dit overleg plaatsvinden. Niet duidelijk is waarom in artikel 17, lid 4, sub a onder 3, een aantal van 20 woonwagens is vermeld. In de voorschriften is abuslevelijk het getal 20 vermeld. Zoals vermeld in de planto^lichting, zal het hier te reallseren cen- trum plaats bieden aan maximaal 10 woonwagens. Gelet op de verschillende mogelijkhed.en tot ontsluiting van het plan- gebied wordt de vraag gesteld of het uit financiële overwegingen wel nodig is de woning Glipperweg 83 te slopen. Uit een nadere heroverweging van dit uitgangspunt is gebleken dat een verbreding van de Dr.J.Th. de Visserscraat is te reall- seren binnen de bestaande erfgrenzen; de noodzake1ijke verbete- ring van het uitzicht voor het verkeer vanuit heL plangebied kan worden verkregen door een beperkte reconstructie van de Glipperweg/Glipper Dreef. Overigens blijft de woning gelegen binnen de bestemmlng uit te werken woongebied. - 9 7 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 91