wo 25 november 1988 VASTSTELLING BELEIDSPLAN DORPSVERNIEUWING PROGRAMMA 1988-1993 Heemstede, 8 rioveniber 1988. Aan de raad, Hierbij doen wij u toekomen het Beleidsplan Dorpsvernieuwing; erri pro- gramma voor de jaren 1988-1993. Het plan voorziet enerzijds in een structurering van de inspanningen op het gebied van de dorpsvernieuwing, anderzijds voorziet het plan voor de provincie in het gewenste inzicht in het totaal vari inspnnningen dat de gemeente op dit terrein in de komende jaren voor ogen staat. Het plan is afgestemd op de in uw vergadering van 28 april 1988 vastge- stelde "bijstelling beleidsplan voorjaar 1988". Bijlage A bevat een overzicht van maatregelen. Voorzover deze betrekking hebben op projekten voorkomend op de lijsten I en II, zijn deze voorzien van lijst- en projektnummer. Daarnaast is een lijst 0 gecreëerd. Hierop komen de projekten voor die blijkens de inventarisatie als knelpunt zijn gesignaleerd, alsmede enkele noodzakelijk geachte onderzoeken. Een deel van deze projekten is subsidiabel. Deze lijst "0" kan worden aangemerkt als een "wensenlijst" In het plan is de nadruk gelegd op de samenhang van de projekten in de verschillende gebieden. Dit aspekt weegt bij de provincie ook zwaar bij de subsidietoekenning. Gekozen is voor een tweedeling in: a. dorpsvernieuwirigsqebieden eri b. beheersgebieden. Daarnaast wordt een aantal maatregelen voorgesteld die niet zijn onder te brengen in een benoemd gebied. Deze maatregelen koinen - op zich zelf staand - wel in aanmerking als projekten in het kader van de Stads- en dorpsvernieuwing. In het kader van de inspraakverordening heeft het ontwerp-plan veertien dagen ter visie gelegen. V-an de mogel ijkheid reacties in te dienen is geen gebruik gemaakt. Een eindverslag kan dan ook niet aan u voorgelegd worden. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 113