WE 25 november 1988 SUBSIDIE FLANKEREND BEIEID 1988 133 Heemstede, 8 november 1988. Aan de raad, In de vergadering van 26 juli 1988 hebben wij besloten voornemens te zijn de Stichting Dienstencentra Zuid-Kennemerland een subsidie toe te kennen in het kader van het flankerend beleid 1988, van f 2.000,-- t.b.v. de telefooncirkels en van f 3.050,-- t.b.v. kosten vrijwi11igers en het subsidieverzoek van de Stichting Kennemerduin in het kader van flankerend beleid 1988, voor de aanleg van een bejaardenalarmeringssy- steem, af te wijzen. Het ontwerp-besluit terzake heeft van 19 augustus 1988 tot en inet 19 september 1988 op een aantal plaatsen in de gemeente ter visie gele- gen. Door ons is tijdens de periode van tervisielegging een hoorzitting georganiseerd. Het verslag van de hoorzitting ligt op de gebruikelijke wijze voor u ter inzage. Eén organisatie heeft tegen genoemd ontwerp-besluit een bezwaarschrift ingediend, namelijk: Stichting Kennemerduin. De commissie bejaardenwerk onderschrijft voorts in een brief het belang van het bejaardenalarmeringssysteem in Kennemerduin. De directeur van de Stichting Kennemerduin heeft in de schriftelijke reactie een aantal opmerkingen gemaakt en bezwaar aangetekend tegen het ontwerp-besluit inzake de subsidie-aanvraag flankerend beleid 1988. De opmerkingen kunnen voor kennisgeving worden aangenomen. De bezwaren hebben betrekking op: 1. het aanmerken van de 23 bejaardenwoningen Blekersvaart als zijnde aan- leunwoningen. 2. het ontbreken van overleg tussen de Stichting en de gemeente over dit onderwerp. Ten aanzien van deze onderdelen wordt als volgt overwogen: Ad 1. Het door de St. Kennemerduin naar voren gebrachte punt is aanleiding om het standpunt t.a.v. de aanleunwoningen als volgt te herzien: - De 23 woningen aan de Blekersvaart worden niet als aanleunwoningen -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 115