wo 139 toekennen onder dezelfde voorwaarden en bepalingen als ter zake hiervan aan de gemeente zullen worden gesteld; III. een jaarlijkse bljdrage in de ongedekte jaarlijkse kosten, voort- vloeiende uit een normale exploitatie van de woningen, uit s rijks kas aan te vragen en te aanvaarden IV. aan de opdrachtgever jaarlijkse bijdragen te verlenen tot gelijke bedragen als het rijk aan de gemeente zal toekennen, onder dezelf- de voorwaarden en bepalingen als ter zake hiervan aan de gemeente zullen worden gesteld, welke bijdrage (inclusief de stadsver- nieuwingstoeslag) in het eerste jaar 80.388,— bedraagt, geba- seerd op een dynamische kostprijspercentage van 8,8 procent (inclusief 0,3% opslag); V. overeenkomstig de voorwaarden en bepalingen, vervat in de "Beschikking deelneming van het Rijk in de garanties van de ge- meente voor de bouw van woningen of woongebouwen door toegelaten instel1ingen en andere rechtspersonen die geen winst beogen", onder door burgemeester en wethouders te stellen voorwaarden rente en aflossing te garanderen van een door de opdrachtgever aan te gane geldlening, tot een omvang van maximaal de gezuiverde stichtingskosten; VI. aan de minister van volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en mi1ieubeheer te verzoeken het verlies, dat voor de gemeente zou kunnen voortvloeien uit het garanderen van rente en aflossing van bovenbedoelde lening, voor honderd procent ten laste van het rijk te nemen. HEEMSTEDE, 25 november 1988 De raad voornoemd, De secretaris, De burgemeester,

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 141