FIN 25 november 1988 123 paspoorten een tariefaanpassing rechtvaardigen dan zal hiervoor een voorstel worden gedaan. Het tarief voor de bejaardenpas is verhoogd van 6,50 naar 8,50. De werkzaamheden verbonden aan de verstrekking van een bejaardenpas rechtvaardigen deze verhoging. Het nieuwe bedrag is meer in overeenstemming met de heffingen in de omliggende gemeenten. De leges voor rijbewijzen zijn met f 6,05 verhoogd tot 30,— conform het heroverwegingsprojekt van het voorjaar. Hoofdstuk 12. Overige stukken. Bij wet van 13 november 1985 is artikel 30 van de Wet op de Kansspelen vervangen door de artikelen 30 t/m 30 aa. Op grond van artikel 30 c, eerste lid, is voor de opstelling van speelautomaten in de bij de wet aangewezen inrichtingen een aanwezigheidsvergunning vereist. In arti- kel 30 d is opgenomen dat bij Algemene maatregel van Bestuur regels zul- len worden vastgesteld betreffende de ten hoogste voor het afgeven van de vergunning verschuldigde leges. Deze nadere regels zijn opgenomen in artikel 7 van het Speelautomatenbesluit. Uit dit artikel volgt dat in- dien de vergunning voor een tijdvak van 12 maanden wordt afgegeven voor één speelautomaat het tarief maximaal 125,— mag zijn. Indien de ver- gunning voor twee of meer speelautomaten wordt afgegeven dan geldt een basisbedrag van 50,-- vermeerderd met een bedrag van 75,-- voor ie- dere automaat die op de vergunning is vermeld. In de nieuwe tarieventa- bel zijn de maximale bedragen opgenomen. Wij stellen u voor een nieuwe legesverordening en de daarbij behorende tarieventabel vast te stellen conform bijgaand ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van HEEHSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 20