FIN 25 november 1988 123 met dien verstande, dat steeds eerst het hogere tarief wordt toegepast. De in dit punt genoemde tarieven zijn eveneens van toepassing op het verstrekken van inlich- tingen gevraagd door instellingen beaceld in punt 4.3.1, sub d, indien deze instellingen verlangen dat de inlich- tingen worden verstrekt binnen drie maanden na de aan- vraag en de verstrekking ook binnen deze termijn plaats- vindt. Aan de instellingen, genoemd in punt 4.3.1, sub a, b en c zal nimmer meer in rekening worden gebracht dan is aangegeven in punt 4.3.1, sub a, b en c. 1.4 Indien ten gevolge van de aard van de aanvraag tot het verstrekken van éên of meer inlichtingen of ten gevolge van de gegevens op grond waarvan een aanvraag tot het verstrekken van êén of meer inlichtingen wordt gedaan, éên of meer kaartverzamelingen of registers geheel of gedeeltelijk moeten worden doorgenomen, bedraagt het tarief naast het gevorderde ingevolge de voorgaande para- grafen, voor ieder daaraan besteed kwartier of een ge- deelte daarvan, ongeacht het resultaat 8,25 Hoofdstuk 5 Bouwvergunning c.a. 5.1 Het tarief bedraagt ter zake van het in behandeling nemen van: 5 11 een verzoek tot beoordeling van een schetsplan met betrek- king tot de vraag of op een, op basis van genoemd schetsplan, uitgewerkt bouwplan een vergunning zou kunnen worden ver- leend van 25% van het tarief als genoemd onder 5.1.2; indien een aanvraag tot het verkrijgen van bouwvergunmng voor een op basis van het schetsplan uitgewerkt bouwplan in behan- deling wordt genomen, zullen de daarvoor geheven leges met deze leges worden verrekend; -15-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 31