FIN 25 november 1988 123 5.2.2.1 5.2.2.2 5.2.2.3 5.2.2.4 5.3 5.3.1 5.4 leend, worden de voor de oorspronkelijke vergunning geheven leges verrekend met het bedrag dat verschuldigd is door toepassing van het tarief als ven,«ld in 5.1.2, met dien ver- stande dat zij ni^er minder dan f 100,- zullen bedragen. Het vorenstaande vindt geen toepassing indien de afwijking zodanig is dat in feite van een nieuw bouwplan dient te worden gesproken. Indien van een verleende vergunning geen gebruik wordt ge- maakt, bestaat aanspraak op teruggaaf van 20% van de ge- heven leges. Indien binnen één maand na het in behandeling nemen van een aanvraag tot het verkrijgen van een vergunning deze aanvraag wordt ingetrokken, bestaat aanspraak op terug- gaaf van 60% van de geheven leges. I'ndien op een later tijdstip dan in 5.2.2.2 bedoeld na het in behandeling nemen van een aavraag tot het verknjgen van een vergunning deze aanvraag wordt ingetrokken, bestaat aanspraak op teruggaaf van 40% van de leges. Indien de gevraagde vergunning niet wordt verleend, bestaat aanspraak op teruggaaf van 20% van de afgegeven leges. De in 5.1 en 5.2. genoemde bedragen worden verhoogd met een bedrag van de voorafgaand aan het in behandeling nemen van de aanvraag aan de aanvrager meegedeelde externe advies- kosten, blijkend uit een begroting die ter zake door of vanwege burgemeester en wethouders is opgesteld. Voor de toepassing van deze tabel wordt een aanvraag in behandeling genomen op de vijfde werkdag na de dag waarop de begroting van de externe advieskosten aan de aanvrager ter kennis is gebracht. Onder bouwkosten wordt in dit hoofdstuk verstaan de aan- nemingssom als bedoeld in par. 1, üd 1, van de "Unifome administratieve voor^aarden voor de uitvoering van wer- 17

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 33