FIN 25 noveinber 1988 ONTBINDING WONINGSTIClITING HEEMSTEDE" 125 Heemstede, 8 november 1988. Aan de raad, In 1986 hebben de besturen van de woningbouwvereniging "De Haemstede" en de "Woningstichting Heemstede" zich uitgesproken voor een véryaande vorm van samenwerking. Deze samenwerking heeft geleid tot het oprichten van de Woningbouwvereniging "De Woonstede". De statuten van de nieuwe vereniging zijri in septernber 1987 ter goedkeu- ring aan het ministerie van Volkshuisvesting ingezonden met het verzoek de nieuwe vereniging, overeenkomstig artikel 59 van de Woninywet, toe te laten als instelling uitsluitend in het belang van de volkshuisves- ting werkzaam. Zowel de woningbouwvereniging "De Haemstede" als de "Woningstichting Heemstede" zullen volledig in de nieuwe vereniging opgaan. Alle bezit- tingenverplichtingen en vorderingen worden aari de nieuwe vereniging overgedragen. Bij Koninklijk Besluit van 1 oktober 1988 is de nieuwe vereniging als toegelaten instelling erkend. De woningbouwvereniging "De Haemstede" en de "Woningstichting Heemstede" kunnen nu, bij opgaan in de nieuwe vereniging, ontbonden worden. Het besluit tot ontbinding van "De Haemstede" dient, ingevolge artikel 30, letter A, van de statuten, genomen te worden door de algemene le- denvergadering. Het besluit tot ontbinding van de "Woningstichtiny Heemstede" dient, ingevolge artikel 19, lid 1, letter b, van de statu- ten, door uw raad genomen te worden op voorstel van het bestuur. Het bestuur van de "Woningstichting Heemstede" verzoekt nu om de stich- ting te ontbinden m.i.v. 1 januari a.s. of zoveel later als de toela- ting van de Woningbouwvereniging "De Woonstede" van kracht wordt. Bij ontbinding van "De Haemstede" en de "Woninystichting Heernstede" zal vereffening moeten plaatsvinden. Deze vereffening moet, confomi arti- kel 6 van het Besluit toegelaten instellingen volkshuisvesting, geschie- den door één of meer vereffenaars aan te wijzen door burgemeester en -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 53