wo 25 november 1988 EXPLOITATIE-OVEREENKOMST PRINSENEILAND 127 De raad van de gemeente Heemstede; overweyende dat: a. de gemeente vanaf november 1987 overleg heeft gepleegd met Slokker Vastgoedontwikkeling Huizen B.V., hierna te noemen "Slokker", nadat de gemeente de door Slokker aangeboden referentiewoning genaamd "Spaarhuis" als zeer aantrekkelijke aanbieding gekenschetst heeft; b. het projekt genaamd Prinseneiland, gelegen in het buurtschap de Glip in de gemeente Heemstede, een oppervlakte heeft van ca. 4 hectare en begrensd wordt zoals is aangegeven op de aan deze overeenkomst gehechte bijlage 1 en mogelijkheden biedt voor de bouw van 120 tot 140 woningen en 10 standplaatsen voor woonwagens; c. de gemeente het ontwerp-bestemmingsplan Glip 4, hierna te noemen het "bestemmingsplan"in procedure heeft gebracht overeenkomstig het ge- stelde in de Wet op de Ruimtelijke Ordening, welk plan nadere regels stelt met betrekking tot de invulling en de aansluiting van het pro- jekt op de bestaande infrastructuur en bebouwing; d. voor het geval dat de onherroepelijke goedkeuring van het bestem- mingsplan nog niet zal zijn verkregen binnen de termijnen waarin dit wenselijk wordt geacht, het college van burgemeester en wethouders zich bereid verklaart vrijstelling te verlenen van het ter plaatse vigerende bestemmingsplan en medewerking te verlenen aan een antici- patieprocedure vooruitlopend op de goedkeuring van het bestemmings- plan, terwijl de gemeenteraad op 26 mei 1988 een voorbereidingsbe- sluit heeft genomen teneinde realisatie van het projekt mogelijk te maken; e. Slokker voor zijn rekening en in overleg met de gemeente een schets- ontwerp heeft laten vervaardigen voor de toekomstige bebouwing van het projekt, welk ontwerp de instemming heeft van beide partijen; f. de gemeente de gronden van het projekt Prinseneiland in bouwexploi- tatie wil brengen, volgens de bepalingen van de Exploitatieverorde- ning 1971 (laatstelijk gewijzigd 24-2-1972), zulks op grond van de -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 58